Paslanmaz Korkuluk Modelleri arasında en çok tercih edilen modellerden bir tanesi cam korkuluk modelleridir. Firmamız tarafından bir çok farklı cam korkuluk modeli imal edilmektedir. cam korkuluk modellerinde kullandığımız paslanmaz çelik ürünlerin ve bağlantı aparatlarının tamamı 304 CRNI kalite paslanmaz çelikten imal edilmektedir.

Cam paslanmaz korkuluk modellerinde isteğe bağlı olarak hem lamine, hem temperli cam kullanılabilir. cam korkuluklarda genellikle cam kalınlıkları 8mm den başlar ve 20mm’e kadar çıkar.

Tan Paslanmaz olarak cam korkuluklarda emniyet camı olarak bilinen lamine camları önermekteyiz. İsteğe bağlı olarak temperleme işlemi de uygulanabilen lamine camlar, darbelere ve ısılara karşı oldukça dayanıklıdır. Darbe alması durumunda ise, cam kırıldığı yerde kalarak emniyet işlevini görmeye devam eder.

Firmamız bu zamana kadar bir çok cam korkuluk projesine imza atmıştır. Siz değerli müşterilerimiz için, isteğe bağlı tüm cam korkuluk modelleri tarafımızca imal edilmektedir.

Üretmiş olduğumuz cam korkuluk modellerinden bazılarını sizler için sunuyoruz.

En çok tercih edilen cam korkuluk Modellerimiz:

  1. Dikmeli cam korkuluk
  2. Lama Dikmeli cam korkuluk
  3. Spider Tutuculu cam korkuluk
  4. Cam Merdiven Korkuluk
  5. Cam Balkon Korkuluk
  6. Çelik Bazalı cam korkuluk

Cam Korkuluk fiyatları, modele ve kullanılacak malzemeye göre değişkenlik gösterdiğinden dolayı net bir fiyat vermek mümkün değildir.

Fiyatlarımız ve ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için lütfen iletişim bölümünden bizimle iletişime geçin.