TAN PASLANMAZ Korkuluk Bağlantı Aparatları İmalatı Montaj ve Toptan Ticaret olarak, paslanmaz korkuluklarda kullanılan camları, korkuluğa sabitlemek için, kapalı cam tutucu, plastikli cam tutucu ve açılı cam tutucu olmak üzere, cam tutucu (cam tırnağı) üretimini, kalite standartlarına uygun olarak yapmaktayız.

Cam tutucu çeşitlerimiz için örnekler verecek olursak;

Klasik Cam Tutucu

Paslanmaz Korkuluk yandan bağlantı aparatlarından biri olan cam tutuculardan, klasik cam tutucu modellerimiz, korkuluk yapımında camların sabitlenmesinde kullanılır.

Kapalı Cam Tutucu

Diğer bir Paslanmaz Korkuluk yandan bağlantı aparatlarından biri olan cam tutuculardan, kapalı cam tutucu modellerimiz, korkuluk yapımında camların sabitlenmesinde kullanılır.

Açılı Cam Tutucu

Diğer bir Paslanmaz Korkuluk yandan bağlantı aparatlarından biri olan cam tutuculardan, açılı cam tutucu modellerimiz, korkuluk yapımında camların sabitlenmesinde kullanılır.

Cam Tutucular nerelerde kullanılır?

Günümüz mimari yapılarında, kalite ve sağlamlık kadar artık teknolojik imkanların kullanılarak estetikliğine de önem verilmektedir. Bu yüzden binalarda bir koruyucu olarak kullanılan camlı merdiven korkulukları yapılırken, camların korkuluklar sabitlenmesi için cam tutucular kullanılır. Cam tutucular, camların, darbelere ve diğer tehlikelere karşı kırılmasını önlemek amacıyla mukavemetini arttırır.

Cam Tutucu fiyatlarını, iletişim bölümünden bizimle iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. İsterseniz gerekli fiyat tekliflerini alabilmek için, yine iletişim bölümünden e-posta adresimizle veya telefon numaralarımızla irtibat sağlayabilirsiniz.

Tan Paslanmaz olarak, %100 yerli üretimimiz ile yaptığımız cam tutucuların bugün tüm Türkiye’ye satışını gerçekleştirmekten gurur duyuyoruz.