Patent Dirsek Ankara

TAN PASLANMAZ Korkuluk Bağlantı Aparatları İmalatı Montaj ve Toptan Ticaret olarak, paslanmaz korkuluklar için, 32’lik, 38’lik 42’lik, 51’lik ve 60’lik patent paslanmaz dirsek ile 16’lık ve 51’lik Hareketli Dirsek olmak üzere, paslanmaz dirsek üretimini, kalite standartlarına uygun olarak yapmaktayız. Paslanmaz Dirsek Çeşitlerimiz için örnekler verecek olursak;

Paslanmaz Patent Dirsek Çeşitleri

Paslanmaz Dirsek Çeşitleri
Ø 32′ lik paslanmaz patent dirsek
Ø 38′ lik paslanmaz patent dirsek
Ø 42′ lik paslanmaz patent dirsek
Ø 51′ lik paslanmaz patent dirsek
Ø 60′ lık paslanmaz patent dirsektir.

Paslanmaz Dirsek Çeşitlerimizin detaylı görünümleri

Hareketli Paslanmaz Dirsek Çeşitleri

16'lık Hareketli Dirsek

Ø 16′ lık paslanmaz hareketli dirsek
Ø 51′ lik paslanmaz hareketli dirsek

Paslanmaz Dirsek Çeşitlerimizin detaylı görünümleri

Paslanmaz dirsekler nerelerde kullanılır?

Günümüz mimari yapılarında, kalite ve sağlamlık kadar artık teknolojik imkanların kullanılarak estetikliğine de önem verilmektedir. Bu yüzden binalarda bir koruyucu olarak kullanılan merdiven korkulukları yapılırken, bir merdiven korkuluk aksesuarı olan paslanmaz dirsek çeşitlerinden yararlanılır. Bu yüzden paslanmaz dirsekler, paslanmaz merdiven korkuluğu modellerinde kullanılmaktadır.

Tan Paslanmaz olarak, %100 yerli üretimimiz ile yaptığımız paslanmaz dirseklerin bugün tüm Türkiye’ye satışını gerçekleştirmekten gurur duyuyoruz.

Tüm paslanmaz patent dirsek fiyatları için, iletişim bölümünden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Tüm Türkiye’ye sevkiyatlarımız bulunmaktadır.