TAN PASLANMAZ Korkuluk Bağlantı Aparatları İmalatı Montaj ve Toptan Ticaret olarak, spider cam tutucu üretimini, kalite standartlarına uygun olarak yapmaktayız.

Spider cam tutucular, cephe sistemlerinin ve camlı paslanmaz korkuluklarının en önemli paslanmaz aparatlarından biridir.

Cam korkuluklar yapılırken, kullanılacak spider’ın kalitesi büyük önem taşımaktadır. Sizler için en kaliteli cam tutucuları, en uygun fiyatlar ile üretiyor ve tüm Türkiye’ye gönderebiliyoruz. Üretmiş olduğumuz cam spiderlar, isteğe bağlı olarak sabit veya hareketli rotil ile üretilebilmektedir.

Cam Spider Çeşitleri

Tüm cam spider fiyatları için, iletişim bölümünden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Tüm Türkiye’ye sevkiyatlarımız bulunmaktadır.

Cam Spider Modelleri Nerelerde Kullanılır?

Firmamız tarafından üretilen cam spider modelleri, cam spider cephe giydirme, spider cam ara bölme ve diğer cam bölme veya cam ile kapama yapılacak tüm alanlarda, çelik konstrüksiyonlar ile kullanılmaktadır.

Ayrıca alışveriş merkezlerinde, otellerde, mağazalarda, asansör kaplamalarında spider cam sistemleri sıklıkla kullanılmaktadır.

Tan Paslanmaz olarak, %100 yerli üretimimiz ile yaptığımız cam spiderların, bugün tüm Türkiye’ye satışını gerçekleştirmekten gurur duyuyoruz.